NAUJIENOS

Žieminis hidrokostiumas leis čiuožti bangomis ištisus metus

Klimatas keičiasi, žiemos šyla. Anksčiau savaime atsiskirdavę vandens ir sniego sezonai dabar suliejo ribas. Vanduo neatšąla ir neužšąla. Beveik visas sezonas tinkamas surfinimui. Tereikia apsirengti. Paskutinį kartą Melnragės bangose (oras +7, vanduo +6) bandžiau naują žieminį hidrokostiumą ir buvo karšta. Taip sakydamas aš neturiu omenyje, kad nebuvo tragiškai šalta ir galima buvo kentėti. Ne. Buvo karšta.
Naudojau naują ION ONYX SELECT hidrokostiumą. Jis pranoko visus lūkesčius ir džiugino.

Gumuotas hidrokostiumo kūnas, ypatingai šiltas pamušalas, gumuotas ir apšiltintas gobtuvas, apšiltinti batai ir gumuotos pirštinės daro žieminį pasiplaukiojimą visai maloniu reikalu.

Gumuotas hidrokostiumo kūnas, ypatingai šiltas pamušalas, iš vidaus ir išorės sandarintos siūlės, gumuotas ir apšiltintas gobtuvas, apšiltinti batai ir gumuotos pirštinės daro žieminį pasiplaukiojimą visai maloniu reikalu.

Kas jį daro tinkančiu žiemai?
1. Ypač elastingas 5/6 neoprenas. Supinimui teko rinktis hidrokostiumą su medžiaguotomis rankovėmis dėl judrumo.
2. Ypatingas vidinis sluoksnis. Jis labai šiltas. Jis sustabdo bet kokią vandens cirkuliaciją, turi savybių, kurių nerasite įprastuose neoprenuose. Apsirengus hidrokostiumą šiltoje patalpoje atrodo, kad jis nešildo, o tik palaiko komfortišką mikroklimatą. Panašiai ir lauke. Tarp maudymosi vandenyje ir stovėjimo ant lentos kūnas nejaučia jokio pokyčio. Užkaitus nuo irklavimo visas dvi supinimo bangose valandas ir laikysis užkelta temperatūra.
3. Sandarumas. Integruotas gobtuvas ir užtrauktukas priekyje nepraleidžia to erzinančio lašo, kuris prasisunkdavo pro gale esantį užtrauktuką smogus bangai.
4. Gobtuvas turi vožtuvą prie kaklo, kad vanduo nepatektų į vidų ir pagamintas iš tokio paties šilto neopreno kaip ir kūno sritis su šiltu pamušalu. Svarbiausia, kad gobtuvas gumuotas ir pamušalas šiltas. Galva nešąla net buriuojant.
Ertmė veidui yra mažesnė negu demisezoninių hidrokostiumų. Ji minimalaus dydžio nuo antakių iki apatinės lūpos – veidui daug šilčiau.
5. Gumuotas kūnas. Tai nauja PU danga. Višiškai lygi, nėra kur užsilaikyti vandeniui. Jos izoliacinės savybės jaučiamos pučiant stipriam vėjui.

Nedidelė gobtuvo ertmė veidui saugo šilumą, neleidžia peršalti žandikauliui, pilnai dengia kaktą ir smilkinius.

Nedidelė gobtuvo ertmė veidui saugo šilumą, neleidžia peršalti žandikauliui, pilnai dengia kaktą ir smilkinius.

Kojoms apsaugoti naudojau ION BALISTIC 6/5 batus. Jie taip pat turi šiltą HOT STUFF pamušalą, kuris dar ir neleidžia vandeniui cirkuliuoti.
Rankos apsaugotos gumuotomis ION CLAW GLOVES 3/2 pirštinėmis su lenktais pirštais. Išorė ir pirštų galiukai gumuoti, kad vėjas nešaldytų. Delnas padengtas neslystančia danga.
Tai kostiumas tikrai ekstremalioms sąlygoms, nepigus. Jis leidžia džiaugtis bangomis kai su kitais variantais tektų galvoti apie diskomfortą. Taip pat turintiems nemėgstantį šalčio kūną šis kostiumas gerokai prailgintų sezoną, nuimtų bet kokias vėsumo užuominas nuo tarpukojo, pūslės, inkstų ir kitų jautrių vietų. Vertėtų pagalvoti ir apie vasarinį variantą dėl vandens cirkuliacijos ir temperatūrų perkritimų nebuvimo, tinkamumo irklavimui ir vėjui.

Vėlyvas ruduo melnragėje. Šylant klimatui ir tobulėjant hidrokostiumams panašius vaizdus matysime ir vidury žiemos.

Vėlyvas ruduo melnragėje. Šylant klimatui ir tobulėjant hidrokostiumams panašius vaizdus matysime ir vidury žiemos.

Dėl kostiumo kreipkitės +37061780614 ir  turėsite sezoną ištisus metus. Kaip tik po Kalėdų neužilgo ir sezono atidarymas nusimato…

Fotogalerija
Foto Anžela Lapėnienė

Gerų bangų!
Gintas Lapėnas
LTU89