|

Ačiū visiems prisidėjusiems!
Kviečiame pasinaudoti galimybe paremti "Vėjas galvoje" 2 procentais gyventojų pajamų mokesčio, susipažinti su atliktais darbais, planais, paramos galimybėmis bei formomis.
Ačiū visiems prisidėjusiems ir parėmusiems viešąją įstaigą "Vėjas galvoje" 2009 metais!
Burlenčių klubas - viešoji įstaiga "Vėjas galvoje" buvo įkurta 1997 metais. Pagrindinis veiklos tikslas - populiarinti burlenčių sportą rengiant varžybas, organizuojant burlenčių mokyklas Lietuvoje ir šiltesniuose kraštuose, organizuojant šviečiamąją ir leidybinę veiklą. Esame burlenčių fanai ir koncentruojamės šioje srityje. Pernai šventėme veiklos dešimtmetį.
1997 metais pradėjome veiklą nuo apvalaus nulio. Senajai burlenčių sporto sistemai nykstant "Vėjas galvoje" buvo gaivi alternatyva valstybės remiamam sportui. Rengdavome po kelis slalomo varžybų etapus per metus, kaupėme jėgas rimtesniems darbams. Po kelių metų už iš varžybų rėmimo ir veiklos plėtojimui skirtus pinigus pavyko įsigyti mažą pripučiamą minkštadugnį YAM330 kateriuką sąlyginai tinkantį kamikadziškam burlenčių distancijos aptarnavimui ne tik ežeruose, bet ir Baltijos jūroje. Mažas, greitas, talpus ir galingas laivelis puikiai tarnauja iki šiol.
Galbūt dabar tai atrodo nerimta ir nereikšminga bet tuo metu laivukas tapo nepaprastai stipriu postūmiu visam judėjimui. Jis leido savo jėgomis organizuoti daugybę varžybų. 2000-aisiais metais buvo padėti pagrindai iki šiol varžybose naudojamai burlenčių rungčių sistemai: Formula Windsurfing, Slalomas, Laisvasis slalomas, PR (pradedančiųjų) slalomas.
Nuo 2001 metų savo veiklą vykdo "Vėjas galvoje" burlenčių mokykla Elektrėnuose ir Trakuose. Tais pačiais metais sukurta ir išleista burlenčių mokyklos metodinė medžiaga.
Nuo 2000 metų "Vėjas galvoje" turi visus metus aprėpiantį Formula Windsurfing, slalomo, laisvojo slalomo ir PR burlenčių varžybų kalendorių vidaus vandenyse ir Baltijos jūroje. Sezoną atidarome Elektrėnuose, varžybos tęsisai iki ledinio sezono ICE pabaigos, kai ežerus pradeda kaustyti ledas.
2004 metais įvyko pirmosios "Vėjas galvoje" bangų rungties varžybos, kurios vėliau peraugo į "Pienas ir Kraujas" ("Milk and Blood") tik bangų rungčiai skirtą renginį.
2005 metais įsigijome rimtesniems renginiams tinkantį katerį, kurį galite matyti kiekvienose VG organizuojamose varžybose.
2004 m. ieškodami universalios vietos lenktyninių ir stiliaus rungčių varžyboms organizavome pirmąją kelionę į ką tik atsidariusį El Turo spotą. Infrastuktūra, atmosfera bei atsiskyrėliškos sąlygos puikiai tiko varžybų ir mokyklų organizavimui. Nuo 2005 metų El Ture kasmet organizuojamos "Easy Style Week" varžybos. Jos tampa pasiruošimo artėjančiam sezonui poligonu, pagardintu egzotiška superkroso rungtimi.
Po trijų metų nuo renginio gimimo, 2007 metais "Easy Style Week" varžybose pirmą kartą su užsieniečiais varžėsi ir Lietuvos freestyle komanda. 2008 - pagrindine rungtimi tampa slalomas, 2009 - 2010m slalomas, PR ir FSL.
2009 metais vykdyta veikla:
2009 metai kaip niekada sėkmingi slalomo rungties mėgėjams. VG varžybų programoje įvyko net 4 slalomo varžybos Lietuvoje ir vienos Egipte.
Organizuoti renginiai ir varžybos:
-"Easy Style Week 2009" SL, PR, FSL varžybos El Ture, Egipte.
- "Blusų turgus" Elektrėnuose
-"VG" Pavasario turo varžybų 3 etapai Elektrėnuose
- Techninė pagalba: LR čempionatas ir Baltic Cup Lietuvos etapas.
-"New Vision" taurės varžybos Nidoje. Šios varžybos rengiamos nuo 1996 metų.
- PR Akademija, Elektrėnai
- "3D", Šventojoje
-"Milk and Blood" bangų rungties varžybos, Šventoji
-Švietejiškas darbas VG tiklapyje ir seminaruose.
-Burlenčių mokyklos Trakuose. 2009 m. išmokėme palaukti burlentėmis gausų būrį suaugusių ir vaikų.
-Bendradarbiavimas su spauda ir televizija, leidybinė veikla vystant burlenčių sporto žinomumą.
-Burlenčių identiteto stiprinimas įgyvendinamas išleidžiant "VG" ir "Milk and Blood" drabužių seriją, "VG" 2010 metų kalendorių. Pelnas gaminių pavidalu skiriamas varžybų nugalėtojų apdovanojimams ir žinomumo rėmėjų tarpe didinimui.
- "Komfovent" specialistų sukurtų ir pagamintų vėjo stotelių Elektrėnuose ir Šventojoje montavimas ir priežiūra.
- Parama inventoriumi geriausiems jauniesiems sportininkams.
Dalis lėšų skirta varžybinės technikos remontui, techninėms apžiūroms, aptarnavimui, bulenčių mokyklos inventoriaus atnaujinimui.
Viešosios įstaigos direktorius dirba visuomeniniais pagrindais. Starto mokesčių ir burlenčių mokyklų pinigai naudojami benzinui, apdovanojimams, transporto išlaidoms ir mokyklų ir varžybų personalui apmokėti. Į keliones organizatoriai važiuoja už savo asmeninius pinigus.
Planai 2010 m.
- Vėjo stotelės buriavimo taškuose ir jų aptarnavimas.
-"Easy Style Week 2010" SL, PR varžybos El Ture, Egipte.
- Pradinukų mokykla ir tobulėjimo kursai, Egipte.
- "Blusų turgus" Elektrėnai
-"VG" Pavasario turo varžybos Elektrėnuose - 3 etapai
-"New Vision" taurės varžybos Nidoje, bet jūros akvatorijoje. Šios varžybos rengiamos nuo 1996 metų
-"Milk and Blood" bangų rungties varžybos
- PRadedančiųjų Akademija
-3D - pirmieji žingsniai jūroje
-"Rudens varžybos", Elektrėnai
-ICE varžybos, Elektrėnuose ir bangų rungties etapai jūroje.
-Varžybų metu vyks seminarai, atskleidžiantys technikos ir lenktynių taktikos subtilybes.
-Buriavimo mokykla Trakuose.
-Leidybinė ir švietėjiška veikla tinklapyje ir spaudoje.
-Fotosesijos kiekvienų varžybų metu.
Kaip mus paremti?
1. Skirti 2% pajamų mokesčio
2. Supažindinti potencialius rėmėjus su mūsų veikla
Jūs turite galimybę nuspręsti, kam skirti 2 % nuo savo sumokėtų valstybei pajamų mokesčių. Tad kviečiame pasinaudoti šia galimybe ir skirti šias lėšas paremti Lietuvos burlentininkus. Iš anksto dėkojame už paramą, kuri padės mums siekti užsibrėžtų tikslų - populiarinti burlenčių sportą Lietuvoje rengiant varžybas, organizuojant mokyklas, leidybinę ir švietėjišką veiklą.
Dėkojame visiems Lietuvos vėjagalviams pernai skyrusiems 2 proc. savo energija uždirbto gyventojų pajamų mokesčio burlenčių judėjimui "Vėjas galvoje". Informacija apsisprendusiems del 2% skyrimo paramai:
Viešoji istaiga "Vėjas galvoje"
Pilies g. 36-23,
Vilnius einamoji saskaita LT 227044060001193287
AB SEB Vilniaus Bankas
įmonės kodas 123823531
Forma su "Vėjas galvoje" duomenimis (prašymas MS Word):
fr0512_vg2009
Kita VMI informacija:
Kaip užpildyti ir ko nepildyti (pavyzdys):
http://www.vmi.lt/formos/pdf/FR0512.pdf
Instrukcija ir paaiškinimas:
http://www.vmi.lt/formos/instrukcijos/IN0512.doc
Gero vėjo
Viešosios įstaigos "Vėjas galvoje" direktorius
Gintas Lapėnas
LTU89
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prašome prisijungti. |