NAUJIENOS

Blusų turgus – tai populiari prekybos ir mainų naudotais daiktais forma.

Kviečiame visus burlenčių, irklenčių ir jėgos aitvarų mėgėjus sudalyvauti 2019 metų sezono „Blusų turguje”.
Kas tai? Tai daugelyje šalių populiari „burlentininkas – burlentininkui, kaitioras – kaitiorui, superis- superiui, banglentininkas – banglentininkui ” prekybos ir mainų forma naudotais daiktais.

“Blusų turgus 2019” Elektrėnuose vyks balandžio 06 d.
Vieta:
“Pievos”, Elektrėnai
Dienotvarkė:
11.00 – 12.00 – suvažiavimas, gėrybių eksponavimas
13.00 – paskaita pradedantiesiems apie tai kaip dalyvauti varžybose, burės takelavimą.
12.00 – 15.00 – turgus arba pagal nuotaiką

13.00 vyksiančioje paskaitoje trumpai viską paaiškinsime, išnagrinėsime tikroje varžybų skelbimų lentoje esančią informaciją.. Taip pat papasakosime į ką kreipti dėmesį plaukimų metu, kaip nepralaimėti, o gal net ir laimėti. Taip pat bus burės takelavimo pamoka.
Kodėl tai darome, kodėl organizuojame varžybas ir bandome įtraukti į jas daugiau burlentininkų? Todėl, kad dalyvavimas kelia kvadratu tai, ką gaunate iš buriavimo. Būtų egoistiška tuo nesidalinti.
Nuo balandžio 16-17 d. prasideda VĖJAS GALVOJE Pavasario turo varžybos. Tai savaitgalinių varžybų ciklas Elektrėnuose. Apdovanojimas vyks Nidoje, VĖJAS GALVOJE TAURĖS varžybų metu. Apie jas taip pat papasakosime.

Renginys nemokamas

blusu_turgus

Kaip sudalyvauti?
Kiekvienas vėjagalvis atsiveža savo nebenaudojamus daiktus, keičiasi jais, parduoda kitiems. Tokie renginiai labai naudingi pradedantiesiems, nes daugelį gero stovio daiktų galima nusipirkti už draugišką kainą.
Vieta:
“Pievos”, Elektrėnai
zemelapis_elektrenai

Gerbiame gamtą ir save – savo šiukšles išsivežame patys.

Suvažiavimo laikas skirtas suvažiavimui ir tvarkingam automobilių susistatymui, stovėjimo vietos apsitvarkymui. Grafiko laikymasis padės išvengti automobilių judėjimo paties turgaus metu.
Automobilius statykite logiškai, vieną šalia kito protingu atstumu.
Kaip pateikti savo daiktus? Pateikite aiškiai.  Galbūt naudinga būtų užsirašyti savo telefono numerį  ant automobilio lango, kainas ant daiktų (ant ryškių lipnių popieriukų).  Viskas priklausys nuo jūsų „komersanto” gyslos.

Tikimės, kad kiekvienas naudingai ir linksmai praleis laiką.
Jeigu kam nors reikės burės takelavimo ar reguliavimo patarimų – kreipkitės.
Jei kas neaišku – rašykite.

Gero vėjo!
Gintas Lapėnas
869881107
vejasgalvoje@vejasgalvoje.lt
LTU89