BURLENČIŲ MOKYKLA

“Vėjas galvoje” buriavimo mokyklos Trakuose vyksta darbo dienomis po darbo ir savaitgaliais. Į burlenčių kursus kviečiami visi norintys išmokti buriuoti burlentėmis. Taip pat veikia burlenčių nuoma.

Informacija tel.: +370 617 80614

Liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėn. mokyklų datos
Liepos  20-21 d. (savaitgalinė, nuo 12 iki 18 val.)
Liepos  23-25 d. (po darbo, nuo 18 iki 21 val.)
Liepos  27-28 d. (savaitgalinė, nuo 12 iki 18 val.)
Liepos  30- rugpjūčio 1 d. (po darbo, nuo 18 iki 21 val.)
Rugpjūčio 03-04 d.  (savaitgalinė, nuo 12 iki 18 val.)
Rugpjūčio 06-08 d. (po darbo, nuo 18 iki 21 val.)
Rugpjūčio 10-11 d.  (savaitgalinė, nuo 12 iki 18 val.)
Rugpjūčio 12-14 d.  (po darbo, nuo 18 iki 21 val.)
Rugpjūčio 17-18 d.  (savaitgalinė, nuo 12 iki 18 val.)
Rugpjūčio 20-22 d.  (po darbo, nuo 18 iki 21 val.)
Rugpjūčio 24-25 d.  (savaitgalinė, nuo 12 iki 18 val.)
Rugpjūčio 27-29 d.  (po darbo, nuo 18 iki 21 val.)
Rugpjūčio 31- rugsėjo 1 d. (savaitgalinė, nuo 12 iki 18 val.)
Rugsėjo 7-8 d. (savaitgalinė, nuo 12 iki 18 val.)

Registracija: mokykla(eta)vejasgalvoje.lt

Laiške nurodykite vardą, pavardę, ūgį, svorį, amžių, savo telefono numerį ir kada norėtumėte mokytis. Mes atsiųsime patvirtinimą, informaciją ką pasimti su savimi ir kaip privažiuoti.
“Vėjas galvoje” buriavimo mokykla įkurta 2001 metais. Tuo metu tai buvo pirmoji tokio tipo mokykla kėlusi aukštus mokymo standartus. Mūsų kursuose mokiniai įgyja 2-3 pakopos įgūdžius pagal britų RYA (Royal Yachting Association) burlenčių mokyklų reikalavimus.

Burlenčių mokyklos vieta
Galvės ežeras Trakuose, jachtklubas. Iš čia atsiveria puikus vaizdas į Trakų pilį.
Universali akvatorija. Pradedame švelniose, nuo bangų salomis apsaugotose sąlygose, pramokę tęsiame mokslus atvirame ežere.
Plaukiojimui yra ir geresnių vietų, bet mokytis plaukti burlente ši yra geriausia.

Dienotvarkė
Darbo dienomis nuo 18.00 iki 21.00 arba ilgiau.
Šeštadienį – sekmadienį nuo 12.00 iki 18.00

Burlenčių kursų kaina 120 eurų

Į mokyklos kurso kainą VISKAS įskaičiuota: burlentės komplektas kiekvienam mokiniui (nereiks su niekuo dalintis), hidrokostiumas, instruktorius ir kiti būtini mokymuisi dalykai. Jokių papildomų mokesčių nėra.
Mokinys turi mokėt plaukti

Instruktoriaus žodis:
„Aktyviai dalyvauju sportiniame gyvenime kaip varžybų dalyvis ir kaip organizatorius. Burlenčių sportas gali būti fiziškai ir psichologiškai nelengvas siekiant geriausio rezultato ar ieškant didžiausios bangos.  Buriavimo mokyklos programa, mokymuisi skirtos lentos ir naujos kartos ypač lengvos burės parinktos tam, kad burlenčių pradžiamokslis būtų lengvas. Viskas mokykloje suderinta taip, kad  pirmieji žingsniai buriavime būtų kaip galima paprastesni. Puiki gamta, istorinė aplinka, vandens gurguliavimas burlentės šonuose ir vėjas rankose – nėra kitos labiau nežemiškos patirties.”

Burlenčių instruktorius Gintas Lapėnas LTU89
Vienas iš buriavimo mokyklos įkūrėjų ir metodikos kūrėjų, aktyviai dalyvauja Formula Windsurfing rungties varžybose (2014 m. II vieta Lietuvos čempionate bangų raižymo rungtyje ir “Milk ang Blood” bangų raižymo rungtyje I vieta, 2017 m. “Milk and Blood” bangų raižymo rungtyje II vieta, 2012 m. II vieta Lietuvos čempionate bangų raižymo rungtyje,  II vieta pagal 2010 m. rezultatus FW meistrų grupėje, I vieta pagal 2010 m. rezultatus bangų raižymo rungtyje). Buriavimo patirtis – 30 metų.
Bangose:
500_banga3
Formula Windsurfing lenktynių distancijoje:
500_fw1 
Ko išmoksite burlenčių mokykloje

Išklausysite burlenčių istorijos, saugaus buriavimo ir vėjo supratimo  kursą. Sužinosite apie burlenčių varžybas, rungtis, burlenčių tipus, burių ir burlenčių paruošimą plaukimui.
Išmoksite savarankiškai paruošti burlentę, buriuoti burlente, įsisavinsite klasikinio buriavimo pradmenis, išmoksite išplaukti ir grįžti į tą pačią vietą, bazinių posūkių, vėjo valdymo. Ežeras iš neįveikiamos kliūties taps malonaus pasiplaukiojimo vieta.
Gausite “Vėjas galvoje” buriavimo mokyklos pažymėjimą, liudijantį, kad išklausėte kursą ir išmokote plaukti burlente.
Mokykla iš paukščio skrydžio:
is_oro
Kam skirtas buriavimas
Buriavimas tinka visiems. Vyrams, moterims, vaikams.
Daugiausia reguliariai buriuojančių yra tarp įtemptą protinį darbą dirbančių žmonių. Vadovai, IT specialistai, daugelio sričių vadybininkai, meno žmonės – visiems buriavimas leidžia atsigauti ir pravėdinti galvą. Dėl gerų emocijų nejuntamas fizinis krūvis. Nors mokymo programa pritaikyta suaugusiems, bet sėkmingai mokome ir vaikus (nuo 12 m.).
Mokinys turi mokėt plaukti.

Buriavimo mokyklos metodika
Dirbame remdamiesi užsienio burlenčių mokyklų ir daugiau nei 30 metų olimpinio buriavimo ir varžybų Lietuvoje bei užsienyje patirtimi. Nuo 2001 metų burlenčių mokyklą baigė ir aktyviai buriuoja keli šimtai žmonių, nemažas būrys instruktorių.
Užsiėmimai grupiniai.
Buriavimo mokykla suteikia klasikinius buriavimo pagrindus, kuriuos lengva pritaikyti buriuojant kitokiais laivais.

Kaip vyksta mokslai
1. Trumpas saugumo ir vėjo supratimo instruktažas.
2. Išmokstame pagrindinius elementus krante.
3. Burlentės ir burės nusinešimas ir sujungimas, burlentės ir burės valdymas vandenyje.  Pratybos vyksta silpno vėjo ir lygaus vandens zonoje. Akcentuojamas procesų supratimas ir valdymo tikslumas.
4. Plaukimas prieš vėją, pavėjui, kelionės planavimas, plaukimas didesnėje akvatorijoje.
5. Savarankiškas plaukimas iki nurodyto tikslo ir grįžimas atgal.

Instruktorius plaukia akiračio zonoje, komentuodamas, vizualiai parodydamas ir patikslindamas plaukimo detales.
Kiekvienas besimokantis turi jam priskirtą burlentės komplektą. Visas laikas skirtas mokymuisi išnaudojamas pilnai, nereikia keliems dalintis vieno daikto.

20080714_metodika
Teorinis kursas ir plaukimų aptarimai:
500_poplaukimuteorija
Pratybos krante:
500_antkranto
500_krante1
Pirmoji valanda ant vandens:
500_pirmavalanda
Burlentės valdymas įsisavintas:
500_pirmiejizingsniai
Išplaukiame į platesnius vandenis:
500_isplaukiame
Plaukiame prieš vėją:
500_prievejinis
Savarankiškas plaukimas – grįžtame iš Galvės:
500_grizimasisgalves
Vakaras. Iš trakų pilies sklinda koncerto garsai:
500_griztame_vakaras
Mokyklos baigimo diplomai:
500_diplomai
Burlentės, burės, hidrokostiumai
Mokymuisi naudojame mokomasias burlentes ir ypač lengvas bei paprastai valdomas, naujausias bures. Dauguma besimokančiųjų nekrenta nuo burlentės užlipę pirmą kartą.
Visi mokiniai aprūpinami hidrokostiumais ir gelbėjimosi liemenėmis.
Vaikų apmokymui naudojamos lengvesnės ir mažesnės burės. Kitiems burės parenkamos pagal fizinius duomenis.

Kiti malonumai
Nesimokantiems buriuoti šeimos nariams – tik 20min pėsčiomis per keturis tiltus ir jūs atsidursite Trakų pilyje. Pasiekiami visi miestelio malonumai – pasiplaukiojimas garlaiviu, „originalūs” kibinai.
Norintys aktyvesnio poilsio galės išmokti plaukti SUP banglentėmis. Tokiomis lentomis keliaujama Paryžiaus centru tekančia Sena, Ženevos ežere, čiuožiama nuo didžiausių bangų Havajuose, leidžiamasi kalnų upėmis.

Tobulėjimo perspektyvos
1. Po kursų baigimo užtvirtinate įgūdžius plaukiodami mokyklinėmis lentomis ir didesnėmis mokyklos freeraidinėmis lentomis. Arba plaukiojate savo malonumui kada jums patogu.
2.  Konsultuojame, padedame įsigyti visą įrangą apsisprendusiems ją įsigyti.
3. Organizuojame nemažai renginių pradedantiesiems, kiekvienose varžybose rengiami pradedančiųjų plaukimai. Tikslingai trinantis šonais varžybose progresas yra žymiai spartesnis.
4. Organizuojame keliones į Egiptą ir kita šiltas vietas, kuriose galite pilnai atsiduoti buriavimui nejausdami šalčio arba vėjo kaprizų.

Praktika ruošiantis jachtos vairininko kursams
Daug besiruošiančių laikyti jachtos  vairinikų teises pradžioje išmoksta plaukti burlente, o žiemą jau lanko vairininkų kursus. Tai neįkainuojama praktika. Būtent praktika, kuri leis suprasti kursų medžiagą. Buriuojant jachta keisis tik mąstelis.

Jei už lango lyja, abejojate, ar verta važiuoti mokytis – skambinkite. Vasaros lietūs nėra problema. Jie trunka dešimt minučių. Neverta dėl to panikuoti ir praleisti puikią saulėtą dieną namuose ar mieste. Mes stebime visus Lietuvos debesis ir žinome, kada ir kur lis, pūs ar žaibuos. Neabejokite. Drąsiai imkite burę į rankas.

Norite nustebinti draugus, kolegas ar mylimuosius.
Jūs gali padovanoti jiems dovanų čekį.
Tai puiki dovana!image description

Informacija tel.: +370 617 80614
Registracija: mokykla(eta)vejasgalvoje.lt
Kainos ir registracija

Gero vėjo!