SUP BANGLENTĖS

Išbandyti irklentes galite Trakuose.

SUP banglentės (irklentės) nuoma:
1 val. -10 eurų
2 val. -15 eurų

SUP banglenčių (irklenčių) bazinės technikos kursų kaina 20 eurų
(1 val. plaukimas su instruktorium ir 1 val. savarankiško plaukimo)

Teirautis:
Informacija tel.: +370 617 80614
Arba rašykite: mokykla(eta)vejasgalvoje.lt

 

Miesto banglentė

Dedam dviračius į šalį ir brendame į Nerį. Jei mūsų miestų centrai nėra draugiški dviratininkams tai jie yra tobulai pritaikyti SUPams (irklentėms). SUP (stand up padling board) – tai naujas, Lietuvoje dar nesprogęs ir , ko gero, prieinamiausias plačiosioms masėms vandens sportų mišinukas. Jis turi viską, ką gali pasiūlyti buriavimas burlentėmis, kelionės baidare upėmis ir banglentės bangose.


SUP banglentės (irklentės) nereikalauja ypatingų sąlygų. Tai užsiėmimas “po darbo”.

SUP irklentės kilusios iš Kalifornijos. Ten jomis naudojosi banglenčių instruktoriai ganydami būrius mokinukų bangose.  Taip buvo patogiau. Nereikdavo ištisas dienas mirkti vandenyje, visi pradedantieji būdavo tarsi ant delno, komandos buvo girdimos geriau. Burlentininkams jos yra patogios tuo, jog leidžia bangas matyti iš įprasto aukščio, po kojomis turėti labiau įprastą atramą negu mažytė banglentė.


SUP banglentės (irklentės) tinkamos visoms amžiaus grupėms ir visiems vandens telkiniams.

Europoje šis užsiėmimas išgyvena bumą. Lentų pardavimai kasmet kyla kartais. Irklenčių stiprioji pusė – rekreaciniai pasiplaukiojimai. Jie teikia daug naujų įspūdžių ir nereikalauja ypatingo pasiruošimo.  Jei burlentės vystėsi ekstremalių pojūčių linkme, tai  SUP gražina vandens sportą ir atradimų džiaugsmą plačiosioms masėms. Kai kurie instruktoriai rengia  net jogos užsiėmimus ant SUP banglenčių (irklenčių). Pasikraipymams nėra ribų!


Vilnius kitu kampu. Irklentės – neribotos galimybės kelionėms upėmis.


Norintiems ypatingų įspūdžių – čiuožimas Baltijos bangomis prie Šventosios ir Klaipėdos uosto molų, kruizai pajūriu ramiomis vasaros dienomis.


SUP banglentė (irklentė) – dar vienas sprendimas norintiems universalios priemonės. Su bure galima plaukioti ežerais ir čiuožti Baltijos bangomis lėtu banglenčių pionierių stiliumi.

Puikus filmas apie SUP irklenčių galimybes ir gyvenimo būdą.

SUP banglenčių ir irklenčių mokykla ir nuoma Trakuose ir Vilniuje.
Informacija tel.: +370 617 80614
Arba rašykite: mokykla(eta)vejasgalvoje.lt

Šokam ant lentos!