Burlentės pirkimas

Perkant pirmąjį burlentės komplektą svarbiausias yra “laiko ant vandens” kriterijus. Burlentė turi būti pakankamai didelė, kad jūs su esamu meistriškumu galėtumėte kuo daugiau laiko praleisti buriuodami ir tobulėdami. Lenta , kiek įmanoma, daugelį elementų turėtų atlikti be didelių pastangų, lengvai išglisuoti, atleisti posūkio klaidas. Jūs esate bazinių elementų mokymosi stadijoje. Radikalumui, dideliems greičiams, Havajų bangoms ir kitiems panašiems raktiniams žodžiams renkantis lentą kolkas ne laikas.

Burlentė
Perkantiems pirmąją burlentę rekomenduojame:
1. Burlentė – apie 150 l freeraidas ir ne siauresnė negu 75 cm.
2. Burė – vidaus vandenyse bekemberinė burė – 7,0 – 7,8 kvm.
3. Hidrokostiumas ir batai – 3/4mm hidrokostiumas ir 6/5mm arba 3/2mm batai.
Dydžiai skirti 80 kg svorio burlentininkui. Lengvesniems ir sunkesniems dydžiai skirsis. Pasikonsultuokite telefonu arba el paštu.

Siūlome: burlentė, burė, hidrokostiumas ir batai.

SUP burlentė
Tai labai draugiški ir paprasti daiktai rekreaciniam ir šeimyniniam poilsiui, net pirmą kartą užlipęs žmogus puikiai praleis laiką be jokių apmokymų. Rekomenduojame:
1. SUP Windsurf arba SUP Allround su lizdu burei arba SUP Allround be lizdo burei.
2. Burė – bekemberinė burė iki 6,0 kvm arba dar mažesnės ir lengvesnės jei skirtos moterims ar vaikams.
3. Specialus irklas SUP banglentėms, virvė lentos tvirtinimui prie kojos – leash.
4. Hidrokostiumas ir batai – 3/4mm hidrokostiumas ir 6/5mm arba 3/2mm batai. Planuojantiems tik irkluoti vidaus vandenyse tiks irklavimui skirti kostiumai, striukės.

Siūlome: SUP Windsurf, SUP Allround, SUP Allround be lizdo burei, burė, ypač lengvos burės moterims ir vaikams, SUP irklai, leash‘ai, hidrokostiumai, batai, SUP hidrokostiumai, SUP striukės.

Teirautis:
Sandėlis Vilniuje – +370 617 80614 arba rašykite vejasgalvoje(eta)vejasgalvoje.lt