NAUJIENOS

2010m. rezultatai

119_2010lr
2011.02.20
Sezonas ne už kalnų!
Balandžio 9 arba 10 d. Elektrėnuose 12 val. įvyks 2010 m. geriausių burlentininkų (Formula windsurfing, Slalomas, Laisvasis slalomas ir Bangu rungtis), “Vėjas galvoje ICE 2010″ slalomo ir Lietuvoje GPS burlenčių lenktynių „Lietuvos GPS greičio iššūkis 2010” nugalėtojų apdovanojimai.
Po apdovanojimų …- Blusų turgaus atidarymas.
Kviečiame visus dalyvavusius 2010 metų sezono varžybose į “2010 geriausi metų burlentininkų” pagerbimo šventę.
Bus pagerbti 2010 geriausi metų burlentininkai (Formula windsurfing, Slalomas, Laisvasis slalomas ir Bangu rungtis), “Vėjas galvoje ICE 2010″ slalomo  ir Lietuvoje GPS burlenčių lenktynių „Lietuvos GPS greičio iššūkis 2010” nugalėtojai.
Laikas:
2011 m. balandžio  10 d. “Blusų turgaus” metu
Vieta:
Elektrėnai, Pievos
Programa:
11.00 – 12.00 – suvažiavimas
12.00 – atidarymas
12.00 – 13.00 – geriausių 2010 m. sezono Lietuvos burlentininkų apdovanojimas (pamatyk kaip atrodo čempionai)
13.00 – 16.00 – “Blusų turgus” – arba pagal nuotaiką

Bus apdovanoti:

“Vėjas galvoje ICE 2010″
Slalomas:
1. Audrius Menkevičius LTU51
2. Giedrius Liutkus LTU11
3. Arvydas Moliušis LTU789

Lietuvoje GPS burlenčių lenktynių „Lietuvos GPS greičio iššūkis 2010”
1. Karolis Sipavičius LTU1001 (31,04)
2. Ernest Brendel LTU898 (30.75)
3. Vytautas Čiursinas LTU210 (30.3)

2010 geriausi metų burlentininkai

Slalomas:
Bendra grupė:
1. Audrius Menkevičius LTU51
2. Arvydas Moliušis LTU789
3. Arūnas Rinkevičius LTU109
Grand Master:
1. Audrius Menkevičius LTU51
2. Arvydas Moliušis LTU789
3. Arūnas Rinkevičius LTU109
Masteriai:
1. Mindaugas Kriukelis LTU646
2. Donaldas Andziulis LTU178
3. Algirdas Gradauskas LTU328
Jauniai:
1. Rytis Jasiūnas LTU799
2. Paulius Voverys LTU717
3. Naglis Gražulis LTU53
Jaunimas:
1. Andrius Šliuburys LTU153
2. Paulius Valiukevičius LTU3333
3. Martynas Juodeška LTU1

FSL (Laisvasis slalomas):
Bendra:
1. Kęstutis Drevinskas LTU522
2. Raimondas Juodeška LTU105
3. Marius Aleksiejūnas LTU471
Masteriai:
1. Raimondas Juodeška LTU105
2. Mindaugas Saulis LTU9
3. Juozas Veilandas
Grand Masteriai:
1. Kęstutis Drevinskas LTU522
2. Stasys Černiauskas LTU63
3. Romas Janužas LTU654
Jauniai:
1. Ignas Drevinskas
2. Mintautas Grigas LTU624
3. Naglis Gražulis LTU53

Formula Windsurfing:
Bendra:
1. Arvydas Moliušis LTU789
2. Gediminas Gresevičius LTU76
3. Giedrius Liutkus LTU11
Masteriai:
1. Mindaugas Kriukelis LTU646
2. Gintas Lapėnas LTU89
3. Arnoldas Jasiunas LTU797
Grand Masteriai:
1. Arvydas Moliušis LTU789
2. Robertas Berkelis LTU127
3.Arūnas Rinkevičius LTU109

Wave:
1.Gintas Lapėnas LTU89
2. Šeputa Viktoras LTU1
3. Darius Mikelionis LTU747

Ačiū Sigitai už rezultatų suvestines.

2010 metų sezono varžybų rezultatai:
2010_m_rezultatu_suvestine_fw
2010_m_rezultatu_suvestine_sl
2010_m_rezultatu_suvestine_fsl
2010_m_rezult_suvest_wave

Gero vėjo!
Gintas Lapėnas
LTU89