NAUJIENOS

“Vėjas galvoje” burlenčių kursai Trakuose

2012 metų sezono “Vėjas galvoje” buriavimo mokyklos Trakuose vyksta darbo dienomis po darbo ir savaitgaliais. Į burlenčių kursus kviečiami visi norintys be problemų išmokti buriuoti burlentėmis. Taip pat veikia burlenčių nuoma.
2012 m. burlenčių mokyklų galerija

Iki spalio mėn. vidurio vyksta nuoma.

Burlenčių mokykla
“Vėjas galvoje” buriavimo mokykla įkurta 2001 metais. Tuo metu tai buvo pirmoji tokio tipo mokykla kėlusi aukštus mokymo standartus. Tokia ji yra ir šiandien.

Registracija ir informacija:
Informacija tel.: +370 617 80614
Registracija vyksta adresu: mokykla(eta)vejasgalvoje.lt
Laiške nurodykite vardą, pavardę, ūgį, svorį, amžių, savo telefono numerį ir kada norėtumėte mokytis. Mes atsiųsime patvirtinimą, informaciją ką pasimti su savimi ir kaip privažiuoti.

Burlenčių mokyklos vieta
Galvės ežeras Trakuose, jachtklubas. Iš čia atsiveria puikus vaizdas į Trakų pilį. Universali akvatorija. Pradedame švelniose, nuo bangų salomis apsaugotose sąlygose, pramokę tęsiame mokslus atvirame ežere. Plaukiojimui yra ir geresnių vietų, bet mokytis plaukti burlente ši yra geriausia.

Burlenčių kursų kainos
3 dienų kursas darbo dienomis po darbo (12 val.) – 350 Lt
2 dienų kursas savaitgaliais (12 val.) – 300 Lt.
Vaikams iki 18 metų atvykusiems mokytis kartu su tėveliais – pusė kainos.
Mokinys turi mokėt plaukti.
Į mokyklos kurso kainą VISKAS įskaičiuota: burlentės komplektas kiekvienam mokiniui (nereiks su niekuo dalintis), hidrokostiumas, instruktorius ir kiti būtini mokymuisi dalykai. Jokių papildomų mokesčių nėra.

Burlenčių mokyklos vieta
Galvės ežeras Trakuose, jachtklubas. Iš čia atsiveria puikus vaizdas į Trakų pilį. Universali akvatorija. Pradedame švelniose, nuo bangų salomis apsaugotose sąlygose, pramokę tęsiame mokslus atvirame ežere. Plaukiojimui yra ir geresnių vietų, bet mokytis plaukti burlente ši yra geriausia.

Dienotvarkė
Darbo dienomis nuo 18.00 iki 21.00 arba ilgiau.
Šeštadienį – sekmadienį nuo 12.00 iki 18.00

Instruktoriaus žodis:
„Aktyviai dalyvauju sportiniame gyvenime kaip varžybų dalyvis ir kaip organizatorius. Burlenčių sportas gali būti fiziškai ir psichologiškai nelengvas siekiant geriausio rezultato ar ieškant didžiausios bangos.  Buriavimo mokyklos programa, mokymuisi skirtos lentos ir naujos kartos ypač lengvos burės parinktos tam, kad burlenčių pradžiamokslis būtų žaismingas ir lengvas. Viskas mokykloje suderinta taip, kad  pirmieji žingsniai buriavime būtų panašesni į golfą negu  į sunkius fizinius pratimus. Puiki gamta, istorinė aplinka, vandens gurguliavimas burlentės šonuose ir vėjas rankose – nėra kitos labiau nežemiškos patirties.”

Burlenčių instruktorius Gintas Lapėnas LTU89 tel.: +370698 81107
Vienas iš buriavimo mokyklos įkūrėjų ir metodikos kūrėjų, aktyviai dalyvauja Formula Windsurfing rungties varžybose ( II vieta pagal 2010 m. rezultatus FW meistrų grupėje, I vieta pagal 2010 m. rezultatus bangų raižymo rungtyje). Buriavimo patirtis – 20 metų. Bangose:

Formula Windsurfing lenktynių distancijoje: 500_fw1 
Ko išmoksite burlenčių mokykloje
Išklausysite burlenčių istorijos, saugaus buriavimo, navigacijos, vėjo supratimo ir, meteorologijos kursą. Sužinosite apie burlenčių varžybas, rungtis, burlenčių tipus, burių ir burlenčių paruošimą plaukimui. Išmoksite plaukti burlente, įsisavinsite buriavimo pradmenis, išmoksite ramiai išplaukti ir grįžti į tą pačią vietą, bazinių posūkių, stipraus vėjo valdymo. Ežeras iš neįveikiamos kliūties taps malonaus pasiplaukiojimo vieta. Gausite ”Vėjas galvoje” buriavimo mokyklos pažymėjimą, liudijantį, kad išklausėte kursą ir išmokote plaukti burlente. Mokykla iš paukščio skrydžio: is_oro
Kam skirtas buriavimas
Buriavimas tinka visiems. Vyrams, moterims, vaikams. Daugiausia reguliariai buriuojančių yra tarp įtemptą protinį darbą dirbančių žmonių. Vadovai, IT specialistai, daugelio sričių vadybininkai, meno žmonės – visiems buriavimas leidžia atsigauti ir pravėdinti galvą. Dėl gerų emocijų nejuntamas fizinis krūvis. Nors mokymo programa pritaikyta suaugusiems, bet sėkmingai mokome ir vaikus (nuo 12 m.).

Buriavimo mokyklos metodika
Dirbame remdamiesi užsienio burlenčių mokyklų ir daugiau nei 20 metų olimpinio buriavimo ir varžybų Lietuvoje bei užsienyje patirtimi. Nuo 2001 metų burlenčių mokyklą baigė ir aktyviai buriuoja keli šimtai žmonių, nemažas būrys instruktorių. Užsiėmimai vyksta ne didesnėmis kaip 6 žmonių grupėmis. Buriavimo mokykla suteikia klasikinius buriavimo pagrindus, kuriuos lengva pritaikyti buriuojant kitokiais laivais.

Kaip vyksta mokslai
1. Trumpas saugumo ir vėjo supratimo instruktažas.
2. Išmokstame pagrindinius elementus krante.
3. Burlentės ir burės valdymas vandenyje.  Pratybos vyksta silpno vėjo ir lygaus vandens zonoje. Akcentuojamas procesų supratimas ir valdymo tikslumas.
4. Plaukimas prieš vėją, pavėjui, kelionės planavimas, plaukimas didesnėje akvatorijoje. 5. Savarankiškas plaukimas iki nurodyto tikslo ir grįžimas atgal.

Instruktorius visada plaukia šalia, vizualiai parodydamas ir sustatydamas visas jūsų kūno dalis į vietas. Kiekvienas besimokantis turi jam priskirtą burlentės komplektą. Visas laikas skirtas mokymuisi išnaudojamas pilnai, nereikia keliems dalintis vieno daikto.

20080714_metodika

Teorinis kursas ir plaukimų aptarimai: 500_poplaukimuteorija

Pratybos krante:

500_antkranto 500_krante1

Pirmoji valanda ant vandens: 500_pirmavalanda

Burlentės valdymas įsisavintas: 500_pirmiejizingsniai

Išplaukiame į platesnius vandenis: 500_isplaukiame

Plaukiame prieš vėją:

500_prievejinis

Savarankiškas plaukimas – grįžtame iš Galvės:500_grizimasisgalves

Vakaras. Iš trakų pilies sklinda koncerto garsai: 500_griztame_vakaras

Mokyklos baigimo diplomai:

500_diplomai

Burlentės, burės, hidrokostiumai
Stengiamės, kad mokymasis nekurtų problemų, bet spręstų jas. Mokymuisi naudojame mokomasias burlentes ir ypač lengvas bei paprastai valdomas, naujausias bures. Dauguma besimokančiųjų nekrenta nuo burlentės užlipę pirmą kartą. Kritinėjimas į vandenį ir alinantys burės kėlimai iš vandens yra šlovinga istorija. Visi mokiniai aprūpinami hidrokostiumais ir gelbėjimosi liemenėmis. Vaikų apmokymui naudojamos lengvesnės ir mažesnės burės. Kitiems burės parenkamos pagal fizinius duomenis. 2010 sezono naujiena – North Sails Superlight Drive ypač lengvos mokomosios burės. Labai palengvina mokymąsi merginoms ir jaunimui.
Kiti malonumai
Nesimokantiems buriuoti šeimos nariams – tik 20min pėsčiomis per keturis tiltus ir jūs atsidursite Trakų pilyje. Pasiekiami visi miestelio malonumai – pasiplaukiojimas garlaiviu, „originalūs” kibinai. Norintys aktyvesnio poilsio galės išmokti plaukti SUP banglentėmis. Tai naujas bumas lentų kultūroje. Tokiomis lentomis keliaujama Paryžiaus centru tekančia Sena, Ženevos ežere, čiuožiama nuo didžiausių bangų Havajuose, leidžiamasi kalnų upėmis.

Tobulėjimo perspektyvos
1. Po kursų baigimo užtvirtinate įgūdžius plaukiodami mokyklinėmis lentomis ir didesnėmis mokyklos freeraidinėmis lentomis. Arba plaukiojate savo malonumui kada jums patogu.
2.  Konsultuojame, padedame įsigyti visą įrangą apsisprendusiems ją įsigyti.
3. Organizuojame nemažai renginių pradedantiesiems, kiekvienose varžybose rengiami pradedančiųjų plaukimai. Tikslingai trinantis šonais varžybose progresas yra žymiai spartesnis.
4. Organizuojame keliones į Egiptą ir kita šiltas vietas, kuriose galite pilnai atsiduoti buriavimui nejausdami šalčio arba vėjo kaprizų.

Pabaigę mokyklą galėsite toliau tęsti plaukiojimus. Nuomojame mokyklinius ir freeraidinius burlenčių komplektus, SUP banglentes. Mūsų kursų mokiniams taikome nuolaidas.
Mokyklinių komplektų nuoma:
3 val. -40 lt.
diena -80 lt.
Freeraidinių komplektų nuoma:
3 val. -50 lt. diena -100 lt.
SUPnuoma: 2 val. -30 lt.

Teirautis: Informacija tel.: +370 617 80614
Arba rašykite: mokykla(eta)vejasgalvoje.lt

Geriausia praktika ruošiantis jachtos vairininko kursams
Daug besiruošiančių laikyti jachtos  vairinikų teises pradžioje išmoksta plaukti burlente, o žiemą jau lanko vairininkų kursus. Tai neįkainuojama praktika. Būtent praktika, kuri leis suprasti kursų medžiagą. Buriuojant jachta keisis tik mąstelis.

Jei už lango lyja, abejojate, ar verta važiuoti mokytis – skambinkite. Vasaros lietūs nėra problema. Jie trunka dešimt minučių. Neverta dėl to panikuoti ir praleisti puikią saulėtą dieną namuose ar mieste. Mes stebime visus Lietuvos debesis ir žinome, kada ir kur lis, pūs ar žaibuos. Neabejokite. Drąsiai imkite burę į rankas.

Norite nustebinti draugus, kolegas ar mylimuosius. Jūs gali padovanoti jiems dovanų čekį. Tai puiki dovana!

“Vėjas galvoje” burlenčių mokyklų Trakuose galerijos
I  dalis , II dalis  , III dalis , V dalis
Mes facebook’e
Galerija 1 dalis
Galerija 2 dalis
Galerija 3 dalis

Informacija tel.: +370 617 80614
Registracija: mokykla(eta)vejasgalvoje.lt
Kainos ir registracija

Gero vėjo!